Dział Rozwiązań IT


Dział Rozwiązań IT w firmie Siltec Sp. z o.o. oferuje rozwiązania w obszarze ochrony informacji niejawnych i wrażliwych, których ochrona jest wymagana prawem. W szczególności dotyczy to informacji związanych z: tajemnicami państwowymi, tajemnicami bankowymi, tajemnicami przedsiębiorstw, tajemnicami handlowymi, danymi osobowymi, itp. Oferta Działu Rozwiązań IT skierowana jest zarówno do sektora publicznego jak i komercyjnego.

Naszym celem jest satysfakcja nawet najbardziej wymagających klientów, którą chcemy osiągnąć oferując kompleksowe i innowacyjne rozwiązania we współpracy z renomowanymi producentami gwarantującymi najwyższą jakość zarówno produktów jak i usług.

PRZEDMIOTOWE GRUPY ROZWIĄZAŃ OFEROWANYCH NASZYM KLIENTOM TO:

  • systemy biometryczne
  • systemy bezpiecznej komunikacji
  • urządzenia o wzmocnionej konstrukcji
  • systemy dedykowane bieżącym potrzebom klienta

Na kolejnych podstronach prezentujemy ofertę produktową w zakresie urządzeń komputerowych, sprzętu sieciowego, urządzeń peryferyjnych oraz pasywnych środków ochrony takich jak obudowy i szafy ekranujące.

Nasi specjaliści w dziedzinie teleinformatyki i kompatybilności elektromagnetycznej gotowi są przedstawić Państwu najważniejsze zagadnienia dotyczące metod ochrony informacji niejawnych oraz optymalnego doboru i konfiguracji sprzętu, służącego temu celowi, a także odpowiedzieć na szczegółowe pytania w tym zakresie