Urządzenia roda computer


Urządzenia typu RUGGED o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej oraz odporności klimatycznej, spełniające wymagania norm MIL-STD810F, IP54 / IP65, przeznaczone są do pracy w ciężkich warunkach terenowych. Badania laboratoryjne, a także próby poligonowe potwierdziły ich wysokie parametry techniczne oraz wysoką niezawodność. Tego typu urządzenia wykorzystywane są aktualnie przez siły zbrojne NATO, policje i inne służby wielu krajów europejskich, odpowiedzialne za bezpieczeństwo oraz utrzymanie ładu i porządku. Znalazły one również zastosowanie w przemyśle, budownictwie, leśnictwie i marynarce handlowej.

Na życzenie Użytkownika niektóre wyroby mogą być wykonane w technologii TEMPEST, zgodnie z wymaganiami norm SDIP-27 Level A, B lub C.

Producentem sprzętu jest roda computer GmbH z siedzibą w Lichtenau (Niemcy), firma działająca na rynku od 1987 r. Od początku istnienia specjalizowała się w produkcji i dystrybucji przenośnych komputerów. W 1995 r. spółka skoncentrowała się na dostarczaniu klientom sprzętu o wzmocnionej konstrukcji (RUGGED).

LAPTOPY
LAPTOPY
TABLETY
TABLETY
 WYŚWIELTACZE
WYŚWIETLACZE
 SIECIOWE
URZĄDZENIA SIECIOWE