O nas


SILTEC Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 1982 roku. Dostarczamy naszym klientom w kraju i za granicą niezawodne, cieszące się zaufaniem produkty i usługi: wyposażenie służące do ochrony informacji niejawnych i wrażliwych, agregaty prądotwórcze małej i dużej mocy oraz rozwiązania specjalne dla resortów mundurowych i instytucji centralnych państwa

Naszymi największymi atutami są wieloletnie doświadczenie, dostęp do zaawansowanych rozwiązań technicznych oraz wysoko wykwalifikowany personel. Zatrudniamy obecnie około 120 osób ulokowanych w 4 podstawowych działach naszej Spółki:

 

Dzięki przemyślanej strukturze przedsiębiorstwa i szerokiej sieci partnerów, stworzyliśmy kompleksową ofertę, obejmującą własne produkty oraz sprzęt renomowanych dostawców. Siedziba firmy Siltec Sp. z o.o. znajduje się w Pruszkowie przy ul. Parzniewskiej 12. Ulokowane są w niej biura, przestrzenie produkcyjne, serwis oraz dział handlowy.

Spółka legitymuje się szeregiem uprawnień potwierdzających zachowywanie surowych standardów oraz świadczących o wysokiej jakości produktów. Należą do nich między innymi:

  • certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2009, normy PN-EN ISO 14001:2005, WSK oraz dokumentu NATO AQAP 2110:2009;
  • koncesja MSWiA dotycząca wykonywania działalności gospodarczej w zakresie obrotu wyrobami i technologiami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym;
  • Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego pierwszego stopnia Nr SBPK016912T.

Lista wybranych certyfikatów przyznanych Spółce.

Dowodem uznania i zaufania, jakim cieszą się produkty z logo Siltec wśród ekspertów i klientów, są liczne nagrody i wyróżnienia. Najważniejsze z nich to Złote „Laury” i „Defendery” przyznawane podczas Targów Logistycznych i Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach.

Głównymi klientami firmy Siltec Sp. z o.o. są: siły zbrojne, służby specjalne, instytucje NATO i Unii Europejskiej, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Straż Graniczna, Straż Pożarna, Służba Więzienna, Służba Celna oraz inne organy administracji państwowej i samorządowej, operatorzy telekomunikacyjni, centrale i oddziały banków, firmy ubezpieczeniowe, zakłady przemysłowe, komórki służby zdrowia oraz placówki handlowe.